Co da mi poznanie moich silnych stron?

TalentReflect™ PROFESSIONAL

TalentReflect™ pozwoli Ci zdiagnozować Twoje naturalne talenty, a w raporcie znajdziesz praktyczne wskazówki, jak przemienić je w silne strony i wykorzystać w działaniu.

Otrzymasz rozbudowany raport, który zachęci Cię do refleksji i analizy, jak widzisz sam siebie i jak widzą Cię inni. Możesz to zrobić samodzielnie lub z coachem.

Zaplanujecie takie zmiany w swoim otoczeniu zawodowym, które pozwolą Ci robić rzadziej to, co odbiera Ci energię, a częściej to, co dodaje Ci sił. Poznasz te działania, które są zgodne z Twoimi naturalnymi predyspozycjami.

By uzyskać taką energię i nową motywację, niekoniecznie musisz zmieniać pracę, czy stanowisko! Często wystarczy porozmawiać z szefem i współpracownikami by dostosować styl pracy i osiągać nadzwyczajne efekty. Tak działają talenty - każdy może wygrywać każdego dnia.

Zamów pakiet BIZNES badań TalentReflect™ Professional dla swoich pracowników.

Otrzymasz indywidualne wsparcie naszego konsultanta, unikalny Kod Rabatowy dla badanych pozwalający im na logowanie się bez opłat, fakturę zbiorczą oraz promocyjną cenę zależną od ilości uczestników badania.

Skontaktuj się z nami
diagnostyka@westhill.pl

Zobacz, jak rozwiązania diagnostyczne firmy Westhill wspierają firmy w rozwoju biznesu.