Dowiedz się więcej o badaniu TalentReflect™

Jak powstał TalentReflect™?

Od 2004 roku firma Westhill Consulting rozwija stworzone przez siebie narzędzie diagnostyczne. Początkowo bazowało na samoocenie.
Od 2 lat łączymy dwie ważne koncepcje psychologii pozytywnej, które głoszą:

  • Talenty osobiste możesz poznać, analizując swoje zachowania, pytając samego siebie, w czym jestem dobry, co lubię robić i co dobrze mi wychodzi.
  • Twoje talenty osobiste najwyraźniej widzą w działaniu inne osoby, które Cię dobrze znają.

Tak powstał mechanizm TalentReflect™ który bada oba te aspekty. Z narzędzia skorzystały największe firmy działające w Polsce, w tym:


Jak działa TalentReflect™?

Jest to test on-line, który pozwoli Ci odkryć i nazwać Twoje 5-7 głównych silnych stron. Test najpierw sprawdzi, jak sam siebie postrzegasz (część MOJE TALENTY). Następnie zdiagnozuje, czy inne osoby, które Cię znają, także widzą u Ciebie w Twoim działaniu te same cechy - silne strony. W biznesie to narzędzie nazywa się informacją zwrotną 360 stopni.

Ile trwa wypełnienie testu?

Wypełnienie części MOJE TALENTY zajmie Ci około 20 minut od momentu zalogowania. Osoby, które zaprosisz do oceny Ciebie, będą miały 14 dni na odpowiedź na Twoje zaproszenie.

Co powinienem przygotować, zanim zacznę badanie?

Na końcu testu Moje Talenty poprosimy Cię o zaproszenie osób, które dobrze Cię znają, do opisania Twojej osoby. Odpowiedzą oni na te same pytania dotyczące Ciebie. Uśredniony wynik tego badania zobaczysz w raporcie. Możesz również przygotować swoje zdjęcie do załadowania na końcu testu. Osoby oceniające będą je widzieć w czasie wypełniania testu i ułatwi im to opisywanie Ciebie.

Jak mam wybrać i zaprosić te znajome osoby do oceny?

Gdy skończysz część MOJE TALENTY, system pokaże pięć pól do wypełnienia - wpisania adresów mailowych. Wybierz osoby, które Cię dobrze znają i które widzą, jak pracujesz oraz jak zachowujesz się w różnych sytuacjach. System sam wygeneruje zaproszenie. Przypomni im automatycznie raz, po 7 dniach, że czekasz na ich reakcję.

Kiedy otrzymam raport?

Raport będzie gotowy, gdy wszystkie zaproszone osoby wypełnią test dotyczący Twojej osoby. Jednak, jeśli nie zrobią tego w ciągu 2 tygodni, raport i tak będzie na Ciebie czekać, o ile wypełią go przynajmniej 3 osoby. Wystarczy pobrać go, korzystając z unikalnego linku, który wyślemy wówczas na Twój adres e-mail.

Ile kosztuje to badanie?

Profil PROFESSIONAL jest dostępny za 179 pln netto.

Chcę zamówić pakiet badań TalentReflect™ Professional dla moich pracowników.

Skontaktuj się z nami: diagnostyka@westhill.pl
Otrzymasz indywidualne wsparcie naszego konsultanta, unikalny Kod Rabatowy dla badanych pozwalający im na logowanie się bez opłat, fakturę zbiorczą oraz promocyjną cenę zależną od ilości uczestników badania.